شرکت بهداشت گستر تارا در تاریخ ۵ شهریور ۱۳۸۴ در تهران تاسیس شد. این شرکت نقشی مهم و اساسی در بخش واردات و صادرات داشته و در زمینه تهیه طیف وسیعی از محصولات مراقبت از پوست طبیعی و ارگانیک در سطح ایران و خاورمیانه با تعاملی فعالانه با شرکت های ایرانی و بین المللی در حال فعالیت می باشد.

تمرکز این شرکت بر روی شناسایی تولیدکنندگان محصولاتی با بالاترین کیفیت در سراسر جهان و ارائه این محصولات در بازار داخلی و دیگر کشورها است.

شرکت بهداشت گستر تارا با ایجاد تیم فروش و توزیع قوی متشکل از کارکنان حرفه ای و آموزش دیده توانسته محصولات با کیفیت ارگانیک و طبیعی را بازاریابی و توزیع نماید.

این شرکت اولین واردکننده و توزیع کننده محصولات مراقبت از پوست و موی ارگانیک در ایران بوده و نماینده انحصاری کمپانی فرانسوی سیکوبل در ایران است و در حال حاضر ۶۸ محصول با کیفیت از این کمپانی  را وارد و در سراسر ایران توزیع می نماید.

شرکت بهداشت گستر تارا از سال ۲۰۱۰ بعد از اخذ مجوزهای قانونی لازم توزیع کننده سه برند مراقبت از پوست و موی ارگانیک فرانسوی به نام های تجاریBCOM BIO ORGANIC, BBCOM BIO ORGANIC , BCOM BIO HOMME ORGANIC و همچنین برند مراقبت از پوست و موی طبیعی فرانسوی با نام تجاری PLACENTOR VEGETAL می باشد. برند BCOM BIO ORGANIC اولین برند ارگانیک است که بلافاصله بعد از تدوین استاندارد COSOMS  در سال ۲۰۰۲ به بازار معرفی شد و برند آقایان BCOM BIO HOMME ORGANIC  در سال ۲۰۰۸ و برند کودکان BBCOM BIO ORGANIC  در سال ۲۰۰۹ وارد بازار مصرف شدند. برند گیاهی و طبیعی PLACENTOR VEGETAL از سال ۱۹۵۹ وارد بازار مصرف شده است و مادر برند های ارگانیک هم می باشد. همه این برند ها توسط کمپانی فرانسوی   LABORATOIRE SICOBEL  در شهر لیون فرانسه تولید می شوند. برند  PLACENTOR VEGETAL  در بیش از ۵۰ کشور مختلف اروپایی، امریکایی، افریقایی و آسیایی وجود دارد اما برندهای ارگانیک کمپانی سیکوبل فرانسه تنها در آمریکا، بعضی کشورهای  اروپایی و ایران وجود دارند.

با توجه به کیفیت بالای محصولات فوق و همچنین دارا بودن پرسنل متخصص، شرکت بهداشت گستر تارا بصورت فعالانه در داروخانه ها و مراکز زیبایی تهران و سایر نقاط ایران حضور دارد.

شرکت بهداشت گستر تارا  محصولات وارداتی فوق را خود در تهران توزیع می نماید اما برای مناطق دیگر کشور عزیزمان ایران همیشه سرافراز دارای نمایندگان فروش در استان های البرز، فارس ، اصفهان، خراسان رضوی، کرمانشاه، کردستان، خوزستان، گیلان، مازنداران، یزد، بوشهر، آذربایجان شرقی و غربی می باشد.

شمار زیادی از پزشکان و داروسازان تمایل و علاقه زیادی به محصولات طبیعی و ارگانیک داشته و به مراجعه کنندگان خود این محصولات را توصیه می نمایند. همچنین به دلیل رضایت مندی، مصرف کنندگان هم علاوه بر تداوم مصرف خود و خانواده محترمشان محصولات شرکت را به دیگران توصیه می نمایند به همین دلیل مقادیر واردات محصولات طبیعی و ارگانیک توسط شرکت بهداشت گستر تارا سالانه در حال افزایش است.  خوشبختانه مردم فهیم و با فرهنگ ایران ترجیح می دهند محصولات مراقبت از پوست طبیعی و ارگانیک را استفاده نمایند که این امر موجب دلگرمی فراوان شرکت است.

در پایان خاطر نشان می سازد که قیمت محصولات ارگانیک به دلیل شرایط ویژه تولید مواد اولیه، عدم وجود هیچ ماده شیمیایی مضر در فرمولاسیون آنان، توان تکنیکی بالای کارخانه سازنده، بسته بندی در ظروف زیست تخریب پذیر و … بالا بوده و مصرف کنندگان باید مبلغ بیشتری برای آنان بپردازند. این شرکت افنخار دارد اعلام نماید که محصولات ارگانیک وارداتی خود را با حداقل سود به هموطنان عزیز ارائه می نماید.

منتظر محصولات دیگری از قبیل آرایشی های ارگانیک، عطرهای ارگانیک و … بمانید.