چرا برای محافظت از پوست از محصولات ارگانیک استفاده کنیم؟

چرا برای محافظت از پوست از محصولات ارگانیک استفاده کنیم؟

ما قصد داریم در این مقاله فواید استفاده از محصولات مراقبت از پوست و موی طبیعی و ارگانیک را توضیح بدهیم.

به دو دلیل بایستی از محصولات طبیعی و ارگانیک برای مراقبت از پوست استفاده کرد: اول اینکه، مصرف کننده از محصولات مراقبت از پوست ارگانیک نتیجه بهتری می گیرد و دومین دلیل اینست که قطعا استفاده از این محصولات برای مصرف کننده مفیدتر می باشد. شرکت های بزرگ تولید کننده محصولات مراقبت از پوست و موی شیمیایی با تبلیغات گسترده تلاش می کنند مصرف کنندگان را متقاعد سازند که محصولات شیمیایی تاثیر بی نظیری بر روی پوست آن ها خواهد گذاشت. شرکت های تولید کننده محصولات طبیعی و ارگانیک نیازی به هزینه کردن برای تبلیغات ندارند زیرا کیفیت و عملکرد این محصولات بهترین تبلیغ برای آن ها می باشد. اگر شما به دنبال سبک زندگی سالم می باشید، به طور یقین محصولات ارگانیک اولین انتخاب شما خواهد بود. موضوع استفاده از محصولات ارگانیک بسیار گسترده می باشد . در این مقاله سعی خواهیم کرد فواید اساسی استفاده از محصولات مراقبت از پوست طبیعی و ارگانیک را توضیح دهیم.
زمانیکه شما یک محصول مراقبت از پوست ارگانیک را انتخاب می کنید در واقع محصولی را انتخاب کرده اید که مواد سازنده آن با مکانیسم پیچیده و طبیعی پوست شما مطابقت دارد اگر پوست بطور طبیعی و درست تغذیه شود، قابلیت ترمیم و مراقبت از خود را دارد. بدن انسان مواد مورد نیاز خود را نه فقط از طریق غذا بلکه از طریق پوست نیز تامین می نماید. تحقیقات پزشکی نشان داده است که مواد جذب شده از طریق پوست، وارد سیستم گردش خون شده و به سراسر ارگان های بدن انتقال پیدا می کند.
احنمالا همه شما در مورد فواید تغذیه سالم مطالعه داشته اید. اما بسیاری ازشما زمانی‌که درباره تاثیرات محصولات شیمیایی که بر روی پوست خود استعمال می کنید اطلاع پیدا کنید, تعجب خواهید کرد!

از مصرف مواد شیمیایی و سنتز شده پرهیز کنید.

همانگونه که اطلاع دارید درصد ابتلا به بیماری ها و سرطان ها رو به افزایش است و مطالعات اخیر ارتباط افزایش بیماری ها در اثر استفاده از مواد شیمیایی را اثبات کرده است. ما بایستی استفاده از مواد سنتزی را در زندگی خود حذف و یا به حداقل برسانیم. به طور ساده مواد شیمیایی و سنتز شده برای محافظت از پوست غیر ضروری بوده و حتی در مواردی کاملا نگران کننده می باشند. این ترکیبات شیمیای اغلب بسیار سریع عمل کرده، دارای حالت تهاجمی بوده و اغلب اوقات باعث آسیب هایی می شوند که قابل مشاهده نمی باشند. حساسیت پوستی, سردردهای مزمن، سرطان، اختلالات تنفسی و اختلال در عملکرد هورمون ها نمونه ای از آسیب های استفاده از محصولات شیمیایی می باشند

مهم ترین دلیل برای وجود محصولات شیمیایی در بازار مصرف، بحث اقتصادی می باشد. مواد اولیه شیمیایی برای کارخانجات و بازار بسیار با صرفه تر می باشد. هم چنین بسیاری از محصولات شیمیایی نتیجه رضایت بخش سریع به شما خواهند داد، اما بهایی که باید پرداخت کنید بسیار بالاتر از هزینه ای است که برای خرید آن ها انجام می دهید.
حقیقت ساده ای که همه ما به آن اگاه هستیم این است که گاهی یک تصمیم، اثرات بزرگ و حتی جبران ناپذیر را در زندگی ما ایجاد خواهد کرد. ما می توانیم هر آن چه را که لیاقتش را داریم داشته باشیم. خوشبختانه مبحث مراقبت از پوست و مو و به طبع آن سلامتی مطلوب از مواردی است که قابل دسترس بوده و با کمی مطالعه می توانیم در کنترل خود داشته باشیم.

محصولات مراقبت از پوست و موی ارگانیک چیست؟

زمانیکه بحث محصولات مراقبت از پوست و موی ارگانیک به میان می آید، منظور ما محصولاتی هستند که ترکیبات آنان از گیاهان منشا گرفته شده، رشد این گیاهان بدون استفاده از آفت کش ها، کودهای شیمیایی و .. بوده و بایستی دارای گواهی استاندارد محصولات ارگانیک یاشند. به همین دلیل استفاده از محصولات مراقبت از پوست و موی ارگانیک در سلامتی، طول عمر و کیفیت زندگی شما نقش بسزایی را ایفا می کنند.
امیدواریم که این مقدمه کوتاه باعث ترغیب شما به مراقبت از پوستتان با استفاده از محصولات ارگانیک و طبیعی شده باشد.
خواندن وبلاگ ما را دنبال کرده و از توصیه های ما پیروی کنید. مطمئن باشید که ما می توانیم به شما کمک کنیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *